Anasayfa Sohbet

Mobil Chat ile Seviyeli Arkadaşlık

admin     04-10-19     Sohbet     Mobil Chat ile Seviyeli Arkadaşlık     154 Defa Okundu

Mobil Chat ile Seviyeli Arkadaşlık

MuhabbetET.ORG aslında samimiyet ve seviye demektir. Oluşturmak istediğimiz seviyeli sohbet adabına uygun olan tüm kişiler bizler için değerli insanlardır. Hep birlikte bir seviyeli bir ortam yaratmak için herkesin üzerine düşen bazı görevler vardır. Bizler bunu sürdürülebilir bir şekilde dengeleyebilirsek bu güzel arkadaşlık ilelebet devam edecektir.

Yeni kullanıcılarımız için site girişlerimiz hakkında kısa bir bilgiden sonra, sözlerimi bitirmek istiyorum. Hemen alt kısımda bizler ile nasıl irtibat kurabilirsiniz maddeler halinde yazalım.

  • WEB GİRİŞ : https://www.muhabbetet.org/
  • IRC GİRİŞ : /server irc.muhabbetet.org
  • MOBİL GİRİŞ : https://www.muhabbetet.org/mobil

Yukarıdaki bağlantılarımızı kullanarak chat sitelerimize bağlanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için sunucu içerisinde #OperHelp odasına giriş yaparak yönetici arkadaşlarımız ile bağlantı kurabilirsiniz.

Kaliteli Chat Sitelerinde Yeni Arkadaşlar Edinmek Kolay

Yalnızlık zor ve hayatın bizlere sunmuş olduğu sosyalleşmek adına kullanılan hobiler artık günümüzde ceplerimizi yakmaya başladı. Emin olabilirsiniz ki sanal mecralarda insanlar daha farklı yöntemlerle de eğlenip güzel vakitler geçirebilir. Bunların başında her zaman ki gibi sohbet siteleri gelmektedir. Eğlenceli kişilerden oluşan chat sitelerimiz ile sizde elinizin altındaki herhangi bir cihaz ile sohbet ortamımıza bağlanıp bizlerle tanışma fırsatını elde edebilirsiniz.

Yeni arkadaşlık her zaman heyecan ve merak uyandırdığı gibi kalıcı ve samimi arkadaşlıklara da yol açmaktadır. Misal örnek vermek gerekirsek, bizim muhabbet ortamımıza her gün farklı yüzler ve kişiler katılmaktadır. Yaklaşık 1 hafta önce sunucumuza yeni katılan bir kişi ile tanışma fırsatım oldu. Kanalımızdaki rumuzu Melis olan bu arkadaşımız Karadeniz bölgesinden bizlerle tanışma fırsatı yakalamış. Gözlemlediğim kadarı ise ortamımızı beğendi ve yavaş yavaş oda bizimle daha sıkı bir dost olma yolunda ilerliyor. Kendisi ile yapmış olduğumuz sohbetlerde meslek itibari satış danışmanı olduğunu söyledi, artık bizim çevremizde Bomba icat edebilecek bir dostumuz var. Buradan rakiplerimize de göz dağı vermeyi unutmayalım istedik. Melis arkadaşımızı inşallah hiç üzmeden ona layık bir arkadaş olabiliriz.

Sizlerde bu tarz arkadaşlıklar kurabilir bizim güzel sohbet ortamımızda kendinize bir yer edinebilirsiniz. Bizimle dost olmanız aslında çok basit, temiz kalpli ve dürüst olmanız yeterlidir ve gerisi kendiliğinden gelecektir.

 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.